ΕΚΛΟΓΕΣ Σ.Σ.Σ Μ.Θ (σωματείου συνταξιούχων σιδηροδρομικών Μακεδονίας-Θράκης) 15,16,17 Μάιος 2018 (Υποψηφιότητες)

                                                         Διοικητικό Συμβούλιο  (έως 4 σταυρούς)

                                                                    1. Γιαννακούδης Ιωάννης

                                                                    2. Λιγομενίδης Ιορδάνης

                                                                    3. Κατακαλίδης Γεώργιος

                                                                    4. Κύρκος Νικόλαος

                                                                    5. Μάρκου Γαβριήλ

                                                                    6. Πάντσιου Αναστασία

                                                                    7. Παραστατίδης Γεώργιος

                                                                    8. Πιτυτζόγιας Βασίλειος

                                                                    9. Σταθάκης Παναγιώτης

                                                                  10. Τερζίδης Βασίλειος

                                                                  11. Τζήρος Γεώργιος

                                                                  12. Τόνας Αριστείδης

                                                                  13. Τύπος Σταύρος

                                                        Αντιπρόσωποι Π.Ο.Σ.Σ (έως 5 σταυρούς)

                                                                     1. Γιαννακούδης Ιωάννης

                                                                     2. Λιγομενίδης Ιορδάνης

                                                                     3. Κύρκος Νικόλαος

                                                                     4. Μάρκου Γαβριήλ

                                                                     5. Μπερμπεργιάννης Δημήτριος

                                                                     6. Παραστατίδης Γεώργιος

                                                                     7. Πιτυτζόγιας Βασίλειος

                                                                     8. Σταθάκης Παναγιώτης

                                                                     9. Τερζίδης Βασίλειος

                                                                   10. Τζήρος Γεώργιος

                                                                   11. Τόνας Αριστείδης

                                                                   12. Τύπος Σταύρος

                                                        Εξελεγκτική Επιτροπή (έως 2 σταυρούς)

                                                                     1. Γιαννακόπουλος Αντώνιος

                                                                     2. Μπερμπεργιάννης Δημήτριος

                                                                     3. Παραλέας Χρήστος

                                                                     4. Πασχούλας Βασίλειος

                                                         Εφορευτική Επιτροπή (έως 2 σταυρούς)

                                                                     1. Γελαδάρης Κωνσταντίνος

                                                                     2. Κουλιανόπουλος Κωνσταντίνος

                                                                     3. Μωραϊτης Σαράντης

                                                                     4. Ποζίδης Κλήμης

                                                    Γραμματεία Θράκης Αλεξανδρούπολη (έως 2 σταυρούς)

                                                                     1. Παπαδόπουλος Γεώργιος

                                                                      2. Πετρίδης Ηρακλής

                                                                      3. Σίσκος Γεώργιος

                                                        Γραμματεία Ανατ. Μακεδονίας ( έως 2 σταυρούς)

                                                                      1. Βαρύτης Χριστόδουλος

                                                                      2. Σαββίδης Σταύρος

                                                         Γραμματεία Δυτ. Μακεδονίας (έως 2 σταυρούς)

                                                                      1. Σιάννης Αναστάσιος

                                                                      2. Χρυσοστόμου Ανέστης

                   Καλή επιτυχία σ' όλους έχοντας βασικό σκοπό την ενότητα του συνδέσμου μας, και να εκλεγούν οι καλύτεροι.

                          ΟΛΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΟΛΟΙ ΣΥΤΑΞΙΟΥΧΟΙ ΟΛΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΟΛΟΙ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟΙ