Το Δ.Σ. σας κάνει γνωστό ότι το 2023 θα πραγματοποιηθούν εκδηλώσεις κοπής πίτας στην έδρα μας και σε όλα τα παραρτήματα του σωματείου μας.
Για τις ημερομηνίες & τον τόπο των εκδηλώσεων θα ενημερωθείτε με sms.
Το Δ.Σ.
Το Δ.Σ. σας κάνει γνωστό ότι το 2023 θα πραγματοποιηθούν εκδηλώσεις κοπής πίτας στην έδρα μας και σε όλα τα παραρτήματα του σωματείου μας.
Για τις ημερομηνίες & τον τόπο των εκδηλώσεων θα ενημερωθείτε με sms.
Το Δ.Σ.
Τις τελευταίες ημέρες η ΑΑΔΕ αποστέλει μαζικά email σε φορολογούμενους ενημερώνοντας τους
Η μαζική απασχόληση των συνταξιούχων, 200.000 μέχρι σήμερα εμποδίζει την μείωση της
α) Οι συνταξιούχοι που συνταξιοδοτήθηκαν από την 01-01-2017 με το Ν. 4387/16
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |